Dlaczego warto?

• 9 lat doświadczenia w fotografii
  • Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny
  • Zapewniamy obróbkę cyfrową wysokiej jakości
  • Fotograf posiada upoważnienie do wykonywania zdjęć podczas celebracji liturgicznych na terenie Archidiecezji Przemyskiej
  • Wysoka kultura pracy i poszanowanie sacrum
  • Zdjęcia końcowe dostarczamy w najwyższej rozdzielczości i jakości
  • Nieograniczona ilość wykonanych fotografii
  • Wykonywaliśmy dokumentację fotograficzną podczas m.in.:
    – Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej
    – Przemyskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę
    – Franciszkańskiego Spotkania Młodych na Kalwarii Pacławskiej
    – Rekolekcji Wielkopostnych w Krośnie
    – Orszaku Trzech Króli
    i wielu innych

Oferta

Cechujemy się wysoką elastycznością w dostosowywaniu oferty w zależności od sytuacji. W związku z tym nie da się jej ująć w konkretne ramy cenowe czy też pakiety. Każde zlecenie rozpatrujemy więc indywidualnie. Zasadniczo można wyróżnić dwa rodzaje fotografii kościelnej wykonywanej przez RAVA STUDIO w ramach oferty „Dobra Strona Parafii”:

Oferujemy wykonanie kompleksowej dokumentacji fotograficznej budynku kościoła – zarówno wewnątrz jak i w kontekście zewnętrznego otoczenia. Szczególną uwagę zwracamy na wyakcentowanie cech charakterystycznych danej świątyni, aby ukazać jej unikalne piękno i historię. Profesjonalne zaplecze techniczne pozwala nam na wykonanie dokumentacji bez użycia lamp błyskowych – dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia malowideł, fresków bądź obrazów.

Sama sesja fotograficzna trwa od kilku do kilkunastu godzin (wówczas dzielona jest np. na dwa dni). Następnie zdjęcia poddawane są selekcji i starannej obróbce cyfrowej. Efekt prac w postaci plików cyfrowych w pełnej rozdzielczości przekazujemy księżom proboszczom już po ok. 2-3 tygodniach.

Cena ustalana jest indywidualnie w zakresie od 300 do 700 zł

Oferujemy profesjonalny fotoreportaż z wydarzeń na terenie Archidiecezji Przemyskiej. Z dotychczas wykonywanych możemy wskazać np. SMAP czy Pielgrzymki do Częstochowy. W przypadku większych wydarzeń możemy zaangażować do pracy dodatkowego fotografa.

Zapewniamy wysoką kulturę pracy i dyskrecję – aby nie przeszkadzać w prowadzeniu wydarzeń i nie rozpraszać podczas celebracji liturgicznych. Jednocześnie skrupulatnie dokumentujemy całe wydarzenie dzięki czemu żaden jego element nie zostanie pominięty. Zwracamy uwagę nie tylko na główny nurt akcji, ale również na przeżycia uczestników. Nie ograniczamy się ilością zdjęć – priorytetem jest zebranie dobrego materiału.

Po wykonaniu zdjęć i dokonaniu selekcji – wybrane przez nas fotografie poddajemy wysokiej jakości obróbce cyfrowej. Cały proces może trwać od 2 do 4 tygodni w zależności od wielkości zgromadzonego materiału. W ciągu pierwszych 7 dni od wykonania fotoreportażu przesyłamy zleceniodawcy do 20 gotowych zdjęć.

Cena ustalana jest indywidualnie.

Przy zamówieniu strony internetowej,
zniżka na usługi fotograficzne: -15%