Opieka techniczna

Strona nie jest regularnie aktualizowana?
Zgłoś stronę w ramach akcji serwisowej

Jesteśmy ekspertami od IT. Dbamy o strony internetowe.

Przedłużona opieka techniczna świadczona jest w ramach usługi DobryWebmaster w specjalnych cenach

Dlaczego warto?

W miarę upływu czasu, postęp technologiczny pociąga za sobą konieczność nieustannego ulepszania zabezpieczeń i odświeżania elementów stron internetowych. Takie działania wymagają dogłębnej wiedzy o systemach zarządzania treścią. Zapewniamy profesjonalną pomoc, systematyczne tworzenie kopii zapasowych danych i plików, a także monitorowanie zabezpieczeń stron internetowych. Jest to ściśle związane z aktualizacją ich oprogramowania i dodatków a także musi być to równoległe z aktualizacjami po stronie oprogramowania serwera.

Nie pozostawiamy naszych klientów bez wsparcia po wykonaniu projektów stron internetowych. Dostarczamy wsparcie techniczne, gwarantujące stabilność działania serwisów i dostępność pomocy w przypadku ewentualnych problemów.

Oferujemy ciągłą asystę techniczną, dostępną w formie subskrypcji rocznej lub miesięcznej. Opcjonalnie możemy wykonać pojedynczą aktualizację i kopię bezpieczeństwa strony (cena zależna poświęconego czasu).

Przy każdym nowym projekcie strony internetowej, obejmujemy ją 3 miesiącznym wsparciem technicznym bez dodatkowych opłat.

• Regularne kopie zapasowe plików strukturalnych strony i bazy danych
    (1x w miesiącu)
  • Regularna aktualizacja systemu CMS oraz wszystkich dodatkowych wtyczek tworzących stronę (przynajmniej 1x w miesiącu)
  • Regularna optymalizacja bazy danych MySQL
  • Pomoc i doradztwo w zarządzaniu stroną
  • Szybki i efektywny serwis techniczny w razie problemów lub błędów na stronie.
  • Stała kontrola poziomu bezpieczeństwa witryny
  • Krótki czas reakcji na zgłoszenie: do 48h

Cennik

Abonament roczny

Abonament miesięczny

Prace programistyczne
Stawka godzinowa

(netto)

Powyższa oferta dedykowana jest stronom internetowym powstałym w ramach projektu DobraStronaParafii.pl. Jeśli jesteś zainteresowany naszą opieką techniczną ale Twoja strona nie została stworzona w ramach w/w projektu zapraszamy na naszą główną stronę fsv.pl i do zapoznania się z ofertą tutaj.

Potrzebujesz nowej strony?
Zamów stronę dla swojej parafii już dziś!