Dlaczego warto?

Celem oferowanych przez nas usług jest podnoszenie jakości parafialnych stron internetowych. Dzisiejsze czasy ze względu na swoją specyfikę wymagają obecności parafii w internecie. Coraz więcej osób chce mieć możliwość sprawdzenia godzin Mszy Świętych, aktualnych ogłoszeń czy obejrzenia zdjęć z wydarzeń. Nowoczesna strona internetowa dla Parafii to także źródło informacji odnośnie spraw kancelaryjnych jak np. godziny otwarcia i wymagane dokumenty przy przystępowaniu do określonych sakramentów.

Dokładamy wszelkich starań aby projekt był zgodny z najnowszymi trendami tworzenia, responsywny i zoptymalizowany pod kątem wyświetlania w wynikach wyszukiwania Google. Stosujemy dodatkowe rozwiązania mające na celu zwiększenie ich bezpieczeństwa. Zapewniamy łatwość edycji i wsparcie techniczne.

Tworzyliśmy już strony zarówno małych parafii jak i duże serwisy dla całej diecezji. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe rozwiązania i pomysły. Możemy przygotować szatę graficzną zgodnie z wytycznymi lub sami zaproponujemy jej kształt.

Usługi z oferty Dobra Strona Parafii są świadczone przez firmę RAVA Studio. Strony internetowe opracowujemy już od ponad 3 lat, działając w ścisłej współpracy z agencją marketingową z Lublina.

Profesjonalna strona internetowa to bardzo przydatne źródło informacji dla parafian, którzy na co dzień korzystają z internetu w swoich smartfonach, tabletach czy komputerach. Z myślą o nich proponujemy opracowywanie nowoczesnych, przejrzystych i responsywnych stron internetowych.

Mając na uwadze sporą ilość obowiązków wynikających z posługi kapłańskiej, oferujemy strony bezpieczne i stabilne. Powierzając nam opracowanie strony zapewniamy księży proboszczów o jakości i trwałości. Obserwując potrzeby możemy zaoferować zarówno strony bezobsługowe (tzw. „wizytówki”) jak również o zapleczu w pełni dostępnym, a przy tym intuicyjnym w obsłudze. Dodatkowo ze względu na dynamiczny rozwój internetu (co niesie ze sobą rozwój również zagrożeń) oferujemy pakiet całorocznej opieki technicznej 24h. Szczegóły pod tym linkiem.

Pakiet Zaawansowany

Dla kogo?

Pakiet Zaawansowany polecamy księżom, którzy chcą od parafialnej strony internetowej „czegoś więcej”. Właśnie dlatego w tym pakiecie proponujemy rozbudowę standardowej oferty o indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną, nieograniczoną ilość podstron, rozbudowany edytor treści i kalendarz wydarzeń. Dzięki temu strona parafialna będzie jeszcze bardziej nowoczesna, funkcjonalna a przez co przyjazna odbiorcy. Jak pokazują przykłady już funkcjonujących stron – stanie się ona regularnie odwiedzanym miejscem życia parafii w internecie.

Czas realizacji:

Do 30 dni roboczych.

Przykładowe realizacje:

Pakiet obejmuje:

 • Strona responsywna
 • Dodatkowe zabezpieczenia witryny
 • Optymalizacja SEO
 • Instrukcja obsługi
 • System aktualności, ogłoszeń i intencji
 • Galeria zdjęć
 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Statystyki odwiedzin witryny
 • Grafiki dostosowane do wyświetlaczy Retina
 • 3 miesięczne wsparcie techniczne

 • Nieograniczona ilość podstron
 • Rozbudowany edytor do zarządzania treścią
 • Możliwość dodania kalendarza wydarzeń

Pakiet Premium

Dla kogo?

Pakiet Premium polecamy zarówno księżom proboszczom (którzy chcieliby mieć stronę parafialną „szytą na miarę”), jak również księżom odpowiedzialnym za ruchy kościelne lub inne inicjatywy. Oferujemy rozbudowę pakietu zaawansowanego o dodatkowe funkcjonalności zgodnie z zapotrzebowaniem. Jesteśmy otwarci i gotowi na wszelkie rozwiązania począwszy od integracji z systemami płatności, poprzez tworzenie for dyskusyjnych, sklepów internetowych, czy przygotowanie rozbudowanych serwisów informacyjnych. Oczywiście nie jest to lista zamknięta – zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia możliwości opracowania danej funkcjonalności.

Czas realizacji:

Ustalany indywidualnie, w zależności od stopnia zaawansowania.

Przykładowe realizacje:

Pakiet obejmuje:

 • Strona responsywna
 • Dodatkowe zabezpieczenia witryny
 • Optymalizacja SEO
 • Instrukcja obsługi
 • System aktualności, ogłoszeń i intencji
 • Galeria zdjęć
 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Statystyki odwiedzin witryny
 • Grafiki dostosowane do wyświetlaczy Retina
 • 3 miesięczne wsparcie techniczne

 • Nieograniczona ilość podstron
 • Rozbudowany edytor do zarządzania treścią
 • Kalendarz wydarzeń
 • Rozbudowanie strony o dodatkowe zaawansowane funkcjonalności zgodnie z zapotrzebowaniem

Cennik

W sprawach wyceny, zapraszamy do kontaktu mailowego: bok@dobrastronaparafii.pl